Zákaznická podpora

Jste-li s našimi službami spokojeni, řekněte o nás svým přátelům. Pokud nejste spokojeni, řekněte o tom nám.

Často kladené dotazy

Vše okolo zeleninových bedýnek

V jednom podílu se nachází to, co zrovna dozrává. Většinou je to 7 a více druhů zeleniny, což váhově vychází zhruba na 4-15 kg. Jarní jsou lehčí protože se skládají ze salátů, špenátu, ředkviček, kedluben, jarních cibulek a pórku. Letní a podzimní jsou pestřejší a těžší, protože už je více kořenovky, plodovky a všemožných košťálu. Například ke konci září může obsahovat květák, mrkev, celer, ředkev, kukuřici, dýni, rajčata, salát. 

Vejce nejsou součástí zeleninové bedýnky, můžete si je však objednat zvlášť a my vám je k zelenině rádi přibalíme. 

Odběrová místa máme hned tři – bedýnky si můžete vyzvednout přímo u nás na zahradě ve Chválkovicích, v letním kině nebo v Olomouckém bezobalu v Kateřinské ulici. 

Odběrové dny jsou ve čtvrtek. Budete informování formou SMS.

Často se stane, že složení bedýnek zjistíte až s otevřením bedýnky. Vidíme, co na poli dozrává. Představa o složení bedýnek se nám ale tvoří minimálně týden dopředu, nicméně do plánů nelze započítat různé živly jako je například nájezd slimáků nebo zajíců do záhonů nebo počasí, díky kterému se některá zelenina může zpozdit až o dva týdny.

Celou škálu pěstované zeleniny naleznete v sekci zelenina. Všechny tyto druhy se pak mohou objevovat v bedýnkách v průběhu sezóny. Kromě toho v nich naleznete také naše produkty od marmelád po pickles nebo kimchi. 

V tuto chvíli není možné volit, měnit či upravovat složení bedýnek. 

Není neobvyklé, že byste se v bedýnkách potkali s novými zeleninami – potom zkuste zapátrat v receptech na našem facebooku nebo u jednotlivých zelenin na webu, kde jsou uvedená doporučená zpracování. Na internetu však také určitě naleznete fůru receptů a vychytávek. 

Časté dotazy

Vše mimo bedýnek

V případě přebytků nabídneme zeleninu na e-shopu k zakoupení i mimo bedýnky, a tak si můžete navolit přesně, co si chcete dát. Také se můžeme potkat na některém Olomouckém trhu – sledujte naše sociální sítě, kde budeme podávat bližší informace zpravidla den až dva před jednotlivými akcemi. 

Vejce, marmelády, mastičky i zeleninu začneme vydávat v průběhu léta. Vajíčka nejspíš v horizontu jednoho až dvou měsíců – čekáme, než nám začnou snášet nové slepičky.

Děkujeme za podporu, bez vás by to nemělo smysl.